PRODUCENT Indel-B

Indel-B to światowy lider w produkcji urządzeń chłodniczych oferuje lodówki samochodowe stosowane w pojazdach przemysłowych jak również w samochodach, łódkach oraz innych rekreacyjnych pojazdach. Wytrzymałość oraz niskie zużycie mocy sprawiają że urządzenia te są jak najbardziej odpowiednie w podróżach. W urządzeniach tych została wykorzystana sprężarka Secop BD35F znana na całym świecie z wysokiej wydajności, cichej pracy oraz niskiego zużycia energii. 

Sleeping Well 1000 jest profesjonalną klimatyzacją postojową działającą przy wyłączonym silniku pojazdu. Producentem urządzeń jest firma INDEL B wiodący na świecie producent urządzeń chłodniczych dla potrzeb przemysłowych, pojazdów ciężarowych, jachtów, autobusów. Wszyscy producenci pojazdów ciężarowych wykorzystują w swoich pojazdach lodówki samochodowe produkowane przez firmę INDEL B. Urządzenia są bezobsługowe, obudowy wykonano z ABS-u- plastiku odpornego na działanie promieni ultrafioletowych oraz warunków atmosferycznych. Podstawową zaletą urządzeń jest niskie zużycie prądu pobieranego z akumulatora pojazdu, oraz zabezpieczenie napięciowe gwarantujące pozostawienie odpowiedniej ilości prądu w akumulatorze niezbędnej do uruchomienia pojazdu.   
Urządzenia gwarantują utrzymanie żądanej temperatury w kabinie pojazdu zarówno w dzień jak i w nocy. Czynnikiem chłodzącym jest ekologiczny gaz R134a stosowany praktycznie w każdym rodzaju klimatyzacji. Urządzenia bazują na agregatach sprężarkowych firmy SECOP model BD 350GH znanych ze swojej jakości oraz cichej pracy. Montaż urządzeń odbywa się na dachu lub tylnej ścianie kabiny pojazdu.